Yasal Uyarı


Bu siteye erişim ve bu sitenin kullanımı aşağıdaki koşullara ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarına tabidir.

 

Bu sitenin sahipliği ve işletmesi Fina Enerji Holding A.Ş.’ye aittir. Her hakkı saklıdır. Site hakkında her türlü soru, yorum, öneri ve şikayetinizi 0216 554 54 00 nolu telefonu arayarak bildirebilir veya finaenerji@finaenerji.com adresine mail atabilirsiniz.

 

Fina Enerji Holding A.Ş., bu sitede yer alan tüm bilgilerin doğruluğunu temin etmek için gerekli her türlü çabayı göstermiş olsa da bu bilgilerin tam olduklarını ve doğruluklarını garanti etmemektedir ve Fina Enerji Holding A.Ş. sitede yer alan bilgilerin doğruluğunu veya gerçekliğini üstlenmemektedir. Bu sitede yer alan tüm bilgi ve materyaller "olduğu gibi" dir ve açık veya örtülü anlamda herhangi bir garanti içermemektedir.

 

Bu sitenin içeriğinin tamamı ve sunumu fikri ve sınai mülkiyet hakları ile koruma altındadır. Bu sitedeki içeriğin, görüntülerin ve sunumun her türlü telif hakkı ve diğer fikri mülkiyet hakları Fina Enerji Holding A.Ş. veya bağlı şirketlerine aittir.  Bu sitede yer alan her türlü bilgi, metin, resim ve grafikleri görüntüleyebilir ancak ticari amaçlarla kullanamazsınız, Fina Enerji Holding A.Ş.nin yazılı ön onayını almaksızın tüm bu bilgi, resim ve grafiklerin tamamını veya bir kısmını çoğaltamaz, modifiye edemez, başkalarına iletemez, onların kullanımına izin veremez ve yayınlayamazsınız.

 

Bu siteye veya bu sitede verilen başka bağlantılı bir siteye erişimden ya da bunların kullanımından ya da bu siteden elde edeceğiniz bilgilere dayanarak yapacağınız herhangi bir işlemden kaynaklanabilecek her türlü doğrudan veya dolaylı kayıp veya zarardan Fina Enerji Holding A.Ş. sorumlu değildir. Bu siteye girişiniz veya kullanımınız sırasında kaynaklanabilecek virüs veya buna benzer sorunlardan doğabilecek ve bilgisayarınızı etkileyebilecek her türlü doğrudan, dolaylı ve tesadüfi zarardan Fina Enerji Holding A.Ş. veya herhangi bir bağlı şirketi sorumlu değildir.

 

Bu sitede herhangi bir ürün ya da hizmetten söz edilmesi, söz konusu ürün ya da hizmeti satma teklifi değildir.Bu sitedeki bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır.

 

Bu site yoluyla sizin tarafınızdan sağlanan gizli veya sizin mülkiyetinize ait bilgiler Fina Enerji Holding A.Ş. tarafından “gizli olmayan” bilgi olarak değerlendirilecektir. 

 

Fina Enerji Holding A.Ş. dilediği zaman bu yasal uyarının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve size siteye her girişinizde yasal uyarı sayfasını ziyaret etmenizi tavsiye etmektedir.