FİNA ELEKTRİK


Fina Elektrik Enerjisi İthalat İhracat ve Toptan Satış A.Ş., 2009 yılında Elektrik Piyasası Lisans Yönetmeliği çerçevesinde Elektrik Toptan Satış Lisansı almış olup, elektrik enerjisinin serbest tüketicilere satışı, ikili anlaşmalar yoluyla alım satımı ve hem yurt içi hem de sınır ötesi ticareti ile iştigal etmektedir.

 

Şirketimiz, müşterilerine elektrik güç ve kapasite fiyatlandırmasında ve risk yönetiminde finansal bir aracı, güçlü bilançosu, risk yanlılığı ve müşteri ihtiyaçlarına göre çeşitlendirilmiş hizmetleriyle esnek, güçlü ve güvenilir iş ortağı olup; spot ve uzun vadeli ikili anlaşma fiyatlandırılmasında yenilikçi ürünlerle öncülük eden, enerji yönetiminde en iyi hizmeti veren ve en iyi oranlı teklifleri sunan, genç ve dinamik bir takıma sahiptir.

Firmamızda bulunan bu uzman kadro tarafından Türkiye toplam elektrik üretim - tüketim tahminleri yapılmakta, bu amaca yönelik modeller geliştirilmekte, sektör mevzuatı ve gelişmeler takip edilerek gelecek senaryo ve analizleri aracılığıyla üretim maliyetleri ve müşteri karlılıkları analiz edilip müşteriler için en uygun fiyat belirlenmektedir.

Müşterilerimiz, bizimle yapacakları uzun dönemli ve sabit fiyatlı kontratlar ve yeni avantajlı ürün paketleri sayesinde belirli uzlaştırma dönemlerinde piyasada oluşacak mümkün olan en avantajlı fiyatlardan enerji alabilmektedirler.

 

Cerean müşterisi olmak veya aboneliğiniz ile ilgili her türlü sorunuz için 444 27 96 Cerean Müşteri Hizmetlerini arayabilirsiniz.


www.cerean.com.tr